04.10.2016 20:37

Сергій Притула з розбитою головою і майже сліпий: наслідки побиття

Сергій Притула з розбитою головою і майже сліпий: наслідки побиття
Евгений Стелькин

33-річний шоумен, популярний телеведучий і визнаний українцями волонтер Сергій Притула сьогодні є найзатребуванішим у ЗМІ обличчям, пише "Бджола".

Проте глядачів часто цікавило одне питання, на яке мало хто знає відповідь. Відомо те, що Сергій має поганий зір і більмо на оці, а звідки воно – сам Сергій поділився моторошною історією. Виявляється, за декілька років до того моменту, як про його ім'я дізналася вся країна, хлопець мав бунтарську натуру і часто фігурував у бійках.

В одній із них він дуже постраждав, за що тепер розплачується досі, хоча і зумів викарабкатись і не втратити життя:

Що ж до кулаків, то це – останній аргумент у суперечці. По молодості бився часто, але після того, як у Лондоні в бійці мені розбили голову і травмували око (я провалявся чотири місяці в госпіталях, а потім пережив п’ять операцій в київському центрі мікрохірургії ока), став більш розважливо підходити до вирішення конфліктів (посміхається). Зараз маханням кулаками практично не зловживаю. Старший брат забороняє! Василь – адвокат, так що знає, що радить.

Ось така коротка історія, яка багато чому вчить сьогодні.

Лето – 2015. Модные женские часы Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Лепнина из гипса Утепляем дом Самостоятельная установка стиральной машины

Лента новостей