11.04.2017 10:08

Що не дасть Путіну натиснути на ядерну кнопку

Що не дасть Путіну натиснути на ядерну кнопку
Евгений Стелькин

Президенту РФ Володимиру Путіну не дасть натиснути на ядерну кнопку його ж оточення, яке знаходиться в «заручниках» у Заходу. Як передає replyua.net, про це в коментарі ІnfoResist сказав російський фінансист Слава Рабинович, коментуючи заяву Росії і Ірану про силову відповідь на «нові акти агресії» проти Сирії.

«Мені це більше нагадує одну з серій багатосерійного фільму« Індіана Джонс »з Харрісоном Фордом у головній ролі. Там є такий епізод, коли перед ним стоїть якийсь чоловік азіатської зовнішності і він демонструє перед його носом різні силові прийоми карате, лякаючи його, що він зараз однією лівою за допомогою карате його загасити. Він дивиться на нього, потім дістає пістолет і вбиває його, не кажучи ні слова. Ось це приблизно добре описує ситуацію», - сказав фінансист. Як підкреслив Рабинович, інших аналогій у нього немає, за винятком статті Павла Фельгенгауера. «Я поважаю його думку, тут все зрозуміло. Зрозуміло, хто кого може замочити в сортирі, висловлюючись словами Путіна», - сказав він.

«У Путіна є ядерна кнопка, але справа в тому, що не він тримає в заручниках весь світ, а Захід тримає в заручниках все оточення Путіна», - вважає російський фінансист.

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Диета для страдающих от диабета Утепляем дом "Умный" ремешок для часов Прогулки на водном транспорте

Лента новостей