Сім періодів, які треба пережити всім парам

Евгений Стелькин

«Кохання живе три роки», - говорить Фредерік Бегбедер.

А сімейні відносини проходять сім етапів. Про це твердять психологи. І якби сучасні люди знали про них, 80% розлучень можна було б уникнути.

З настанням шлюбу цукерково-букетний період відносин закінчується, романтика йде, настають будні, в яких сімейні узи проходять перевірку на міцність.

Любов повинна пройти сім періодів, щоб стати справжньою, міцною, глибокою. Тією, про яку можна сказати: «Це назавжди!»

1. Цукерково-букетний етап

Він триває приблизно півтора року. Весь цей час він і вона бачать світ в яскравих фарбах, чому сприяє активне і безперервне вироблення гормонів щастя в організмах закоханих.

Все в обранцеві або обраниці здається прекрасним, дивним, унікальним. Часто, перебуваючи в такій ейфорії, яка за відчуттями нагадує стан алкогольного сп'яніння, кохані приймають доленосні рішення. Як потім з'ясовується, дуже поспішні.

2. Етап перенасичення

Настає протверезіння і об'єктивна оцінка ситуації. На заміну морю почуттів приходить звичка і прихильність. Поведінка стає природною і розкутою, як ніби ви не один з одним, а наодинці з самим собою. Соромитися нічого.

3. Етап відрази

Взаємні недоліки стають очевидними і починають різати око. Сварки, непорозуміння, притирання - все це неминуче. Здається, що кращий спосіб позбутися від супутніх їм негативних емоцій, - розлучитися.

Розлучившись, можна зав'язати нові відносини. Але і вони в свій час прийдуть до третього етапу. Пам'ятайте про це.

4. Етап терпіння

Драма відходить на другий план. Замість неї приходить мудрість і розуміння того, що будь-які сварки рано чи пізно закінчаться і можна буде продовжити жити далі в світі.

5. Етап боргу або поваги

Незважаючи на довгий час, проведений разом раніше, кажуть, що на цьому етапі пара вперше починає переживати справжню любов. Замість слів «ти мені винен», з'являються слова «я хочу для тебе зробити». Партнери починають розуміти свої обов'язки, думаючи не про те, що вони можуть взяти від іншого, а про те, що здатні самі дати коханій людині.

6. Етап дружби

Етап близькості, яку породжує велику довіру. Таке ж, як між вірними і відданими друзями. Люди сподобалися один одному, незважаючи на пристрасть, пізнали один одного, прийняли беззастережно і в результаті змогли подружитися.

7. Етап справжнього кохання

Багато хто вважає, що справжня любов, це не те, що несподівано звалюється на голову з небес. А здобутий в процесі довгого спільного життєвого шляху почуття. Для нього потрібно подорослішати або дозріти, а це значить - відмовитися від егоїзму і забобонів.

Источник

Диета для страдающих от диабета Прогулки на водном транспорте Утепляем дом Проблема гаджетомании у детей Стулья для кухни

Лента новостей