Слуги народу сподіваються провести референдум по продажу землі до кінця 2020 року

Слуги народу сподіваються провести референдум по продажу землі до кінця 2020 року
Евгений Стелькин

Очільник партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко сподівається на проведення референдуму щодо продажу сільськогосподарської землі іноземцям до кінця року.

Для цього необхідно прийняти закон "Про референдум", сказав він в ефірі програми "Свобода слова", передає УНІАН.

"Зараз цей проект (закон "Про референдум", - ред.) уже був на реєстрації, але надзвичайна ситуація з коронавірусом трохи коригує ці плани. Я думаю, що коли ми вийдемо з цього піке і повернемось з карантину до роботи Верховної Ради, ми почнемо реєструвати та приймати закон "Про референдум", і далі, коли цей закон вступить в дію, тоді ми можемо починати ініціювати подібні референдуми, зокрема про допуск іноземців до купівлі. Я сподіваюсь, що до наступного року, можливо до часу вступу в дію закон про обіг сільськогосподарських земель, ми зможемо вже мати предметні відповіді на ці питання і від народу", - сказав Корнієнко.

За словами лідер партії, у законопроекті щодо земельної реформи норми виписані таким чином, щоб запровадити ринок землі якомога безпечніше.

Як повідомляв УНІАН, вночі 31 березня Верховна Рада прийняла закон про обіг земель сільськогосподарського призначення, який вводить ринок землі в Україні з 1 липня 2021 року.

Источник

Лепнина из гипса Экономим на отоплении Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Корпоратив на работе: что надеть?

Лента новостей