18.06.2018 13:18

Соціолог Бекешкіна розповіла, чиї права готові обмежити 46% українців

Евгений Стелькин

Поки що в українському суспільстві панують великі упередження щодо людей з нетрадиційними поглядами. Про це в коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA повідомила соціолог, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України та глава фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

За словами нашої співрозмовниці, в Україні люди мають право на демонстрацію своїх поглядів та на акції протесту, якщо ці протести мирні і узгоджені.

«У нас повідомче право, тобто треба повідомити, що люди збираються на ці протести, акції. Саме так і було під час проведення акції ЛГБТ-спільноти, представники якої, очевидно, мають на це право», - каже соціолог.

Інша річ, додає експерт, що право на демонстрацію своїх поглядів також мають і їхні противники.

«Але очевидно, що насправді опоненти ЛГБТ-спільноти вийшли для того, щоб не дати змогу провести марш. Правоохоронці їх попросили розійтися, але вони цього не зробили, і очевидно, що якщо б не дії поліції, то все закінчилось би дуже погано, це закінчилось би бійкою», - каже Ірина Бекешкіна.

«Наскільки правомірними були дії поліції, треба дивитися, але очевидно, що вони були насильницькими, тому що люди не розійшлися, люди були налаштовані на бійку, люди були налаштовані не допустити проведення маршу», - додає співрозмовниця видання.

За словами соціолога, поки що в українському суспільстві панують великі упередження щодо людей з нетрадиційними поглядами.

«Коли ми робили опитування щодо прав людини, права яких груп треба обмежити, то найбільш були готові обмежити права власне представників сексуальних меншин — аж 46% українців. Це багато», - констатує пані Ірина.

Источник

Прогулки на водном транспорте Экономим на отоплении Транспортировка грузов на фурах Купить новостройку или вторичку? Стулья для кухни

Лента новостей