02.08.2019 12:15

Соціолог: Головне, щоб не тільки Ляшко з Кличком «об'єднувався», а ще й Кличко з Ляшком

Соціолог: Головне, щоб не тільки Ляшко з Кличком «об'єднувався», а ще й Кличко з Ляшком
Евгений Стелькин

«Об'єднання» з Кличком може виявитися черговим епатажем від Олега Ляшка. Про це в коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA повідомила соціолог, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України та глава фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Коментуючи заяву лідера Радикальної партії Олега Ляшка про те, що він «об'єднується» з мером Києва Віталієм Кличком, наша співрозмовниця зазначає наступне: «Треба, щоб не тільки Ляшко з Кличком об'єднався, а ще й Кличко з Ляшком. Тож, треба ще послухати, що про це думає Кличко, адже ми чуємо від лідера Радикальної партії стільки епатажних заяв, що треба дочекатися заяви і від іншої сторони».

В той же час, зазначає експерт, в такому об'єднанні абсолютно немає ніякого сенсу.

«У них різний виборець. Виборець Ляшка чітко сконцентрований - це сільські тітоньки, яких він залякує, що всі землі скуплять іноземці. Чого раптом міські жителі будуть голосувати за Ляшка, мені важко уявити», - каже аналітик.

«Це може бути черговий епатаж від Ляшка, щоб звернути на себе увагу. Кличку це точно ні до чого», - додає співрозмовниця видання.

Источник

Правила педикюра Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Купить новостройку или вторичку? Корпоратив на работе: что надеть?

Лента новостей