28.02.2017 14:35

Соколовський розказав, до чого призведе підвищення Росією вартості газу для ЄС

Соколовський розказав, до чого призведе підвищення Росією вартості газу для ЄС
Евгений Стелькин

У короткостроковій перспективі підвищення цін на російський газ для Європейського Союзу спрацює та не призведе до відмови від палива РФ. Як інформує replyua.net, про це журналістам заявив екс-уповноважений президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

«З одного боку, ще до підвищення ціни ЄС прийняв рішення поступово відмовлятися від російського газу. З іншого боку, Європі не так просто знайти рівноцінну альтернативу. Тому поки підвищення ціни спрацює», - зазначив Соколовський. У той же час, він підкреслив, що в довгостроковій перспективі Європа стане закуповувати все менше російського газу, можливо, аж до повної відмови.

Тим часом, на власній Facebook-сторінці головний комерційний директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко заявив, що установа, яку він представляє, не бере участі у встановленні тарифів на газ та не була ініціатором підвищення вартості «блакитного палива» для громадян. Крім того, за словами Вітренка, якби влада України дослухалася до пропозицій компанії, вартість газу для населення могла б знизитися на 40%. Чиновник зазначив, що вартість газу встановлюється в Національній комісії.

Экономим на отоплении Стулья для кухни Утепляем дом Купить новостройку или вторичку? Выращивание цветной капусты

Лента новостей