17.09.2017 15:47

Сонячні електростанції в Україні для кожного

Сонячні електростанції в Україні для кожного
Катя Фомина

Велика кількість українців вирішує купувати сонячні електростанції для того, щоб розміщувати їх в себе вдома. Це не якийсь там модний прийом, а це звичайна реальність. Усе відбувається виходячи з списку багатьох факторів таких, як часті вимкнення електропостачання, неймовірно високі тарифи на електроенергію та забруднення екології. Cонячні електростанції в Україні під ключ дозволяють значно зменшити споживання електроенергії та дозволять їх власникам отримувати ще й додатковий прибуток. Кількість утвореної енергії сонця передається через інвертор у загальну електромережу з року в рік використання таких оптимальних методів енергії для власників помешкань, а також для промислових об'єктів починають ставати все більш звичною річчю. Для багатьох українців використання таких сонячних станцій дозволяє зменшити витрати на електроенергію, а також надлишок енергії можна продавати в загальну електромережу по «зеленому тарифу».

Перед тим як купити сонячну електростанцію, то вам звісно треба мати деякі знання і розуміння того, яку площу займає установка сонячної електростанції. Ці знання дозволять і допоможуть вам вибрати найбільш зручне місце для того, щоб розмістити сонячну електростанцію. Ви повинні знати, що чим більше фотоелектричних модулів, тим більша повинна бути площа для розташування електростанції. Також тож дуже важливий - це розрахунок о куту обов'язкового нахилу та орієнтації. Електростанція, яка, наприклад, має потужність 10 кВт - це 40 250-ватних модулів, які мають площу 1.6 квадратних метрів. Якщо ви є власником приватного будинку, то, напевне, розташування сонячної електростанції на схилі даху - це найбільш оптимальний та вигідний варіант.

Для такого розташування сонячної електростанції необхідна площа, яка сягає 75 квадратних метрів - це разом із необхідними інтервалами між сонячними батареями. Для того, щоб ви могли розташувати сонячну електростанцію невеликого промислового підприємства необхідно знати, що для неї потрібна найбільша площа. Тому зазвичай використовують плоскі покрівлі з кутом нахилу 10 - 15 градусів. Для того, щоб сонячна електростанція стояла зручно та міцно, то для її розташування використовують спеціальні додаткові кріплення для модулів. Такі кріплення допомагають адаптувати та розташувати сонячні батареї найбільш вигідного щодо погодних умов. Якщо у вас є достатня кількість території, то найбільш раціональним буде придбання сонячних електростанцій, якої використовуються і розміщуються на землі, їх встановлюють під близьким до оптимальних кутів нахилом. З точки зору економічної ефективності, то саме такий варіант розміщення сонячних батарей найшвидше та найвигідніше окуповується.

Все обладнання для сонячних електростанцій, проектування, продаж, монтаж сонячних електростанцій
купити в Івано-Франківську в компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ ® за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.

Стулья для кухни Выращивание цветной капусты Новость о пожаре в Мытищи Как быстро увеличить депозит Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей