Справа Рубана: зброя, якою мали вбити перших осіб країни, зберігалася у військовій частині Хмельницького

Справа Рубана: зброя, якою мали вбити перших осіб країни, зберігалася у військовій частині Хмельницького
Евгений Стелькин

Керівник Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимир Рубан, який підозрюється у незаконному поводженні зі зброєю та готуванні терористичних актів на території держави, організував відправку зброї і боєприпасів із зони АТО до Хмельницького.

Вилучена зброя у Рубана співробітниками СБУ

Про це йдеться в повідомленні про підозру від 9 березня, яку опублікувало видання strana.ua.

Зазначається, що у листопаді 2017 року Рубан, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, купив міні-арсенал вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових пристороїв: крупнокаліберний кулемет “Утес”, крупнокаліберну гвинтівку, 260 патронів калібру 12,7 мм, 4 міномети калібру 120 мм, 2 ручних протитанкових гранатомети, 6 протипіхотних мін, 20 корпусів гранат РГД-5 та 20 залпів гранат УЗРГМ-2.

Згодом цю зброю Рубан доправив мікроавтобусом до так званої “сірої зони” поблизу із залізничною станцією “Майорськ”. Потім він дав вказівку спільнику Березню Г.П. доставити її до військової частини А0553, що у Хмельницькому. Останній виконав доручення Рубана і залишив вогнепальну зброю на території військової частини для зберігання.

Всі перераховані боєприпаси підозрюваний планував використати для терактів у центрі Києва, в якому мали постраждати тисячі людей, у тому числі перші особи країни.

Источник

Прогулки на водном транспорте Корпоратив на работе: что надеть? Особенности пластиковых окон для делового офиса Выращивание цветной капусты Что такое профнастил?

Лента новостей