17.12.2020 14:35

Стало відомо, чому соратники Кернеса замовчували інформацію про його стан

Стало відомо, чому соратники Кернеса замовчували інформацію про його стан
Евгений Стелькин

У Харкові буде виконуючий обов'язки до того моменту, поки не будуть проведені нові вибори. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповіла український політолог Олеся Яхно.

Коментуючи інформацію про смерть Кернеса, наша співрозмовниця зауважує наступне: «Насправді було неясно, чи вдасться вилікувати людину чи ні, чи довго це займе часу. Це пов'язано з тим, що про це не говорили, тому що якщо сказати, що людина важко хвора і лікарі можуть оцінити шанси, це одразу ще на тій стадії запустять тему пошуку, хто буде керувати і т.д.»

«Ті, хто близько знали ситуацію, вони знали, що там є великі проблеми зі здоров'ям. Ясно, що у нас традиції пострадянські, коли не звикли говорити про це і є завжди багато домислів, але скоріш за все це пов’язано виключно з тим, що незрозуміло було, чи залишиться людина живою, чи ні, скільки триватиме процес лікування, і тому і не говорили», - підкреслює політолог.

Щодо долі міста, то за словами нашої співрозмовниці Олесі Яхно, скоріш за все буде виконуючий обов'язки до того моменту, поки не будуть проведені нові вибори.

Источник

Правила педикюра Как организовать туристический поход Самостоятельная установка стиральной машины Экономим на отоплении Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей