15.02.2021 15:36

Стало відомо, чому тарифи можуть знову підскочити

Стало відомо, чому тарифи можуть знову підскочити
Евгений Стелькин

Втративши частину територій, ми втратили частину палива і частину потужностей, які генерують електроенергію в тому числі. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новини України - From-UA розповів політолог Валентин Войтків.

Коментуючи заяву Олексія Чернишова, про те, що на форумі «Платіжка» обговорюватимуться питання впливу окупації Донбасу на зростання тарифів, наш співрозмовник зауважив наступне: «Скоріш за все, мається на увазі те, що окупація несе наслідки і збитки Україні».

Політолог звертає увагу на те, що останні дані, на які посилається профільне міністерство з питань реінтеграції окупованих територій, це 175 млрд грн. Це перше. Друге — це те, що на окупованих територіях були енергоресурси.

«Мається на увазі, що працювали шахти, які видобували вугілля, були енергогенеруючі потужності. Тобто, умовно кажучи, втративши частину територій, ми втратили частину палива і частину потужностей, які генерують електроенергію в тому числі. Тобто зрозуміло, що причини є і наслідки можуть бути ось такі», - підкреслив експерт.

«Треба розуміти, скільки було там, на окупованих територіях втрачено, яка частина енергетики складала до періоду окупації», - резюмував наш співрозмовник політолог Валентин Войтків.

Источник

Утепляем дом Прогулки на водном транспорте Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Спортивные комплексы для развития детей Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей