19.01.2021 15:35

Стало відомо, що насправді спонукало українців влаштувати бійку на Грушевського під час Майдану

Стало відомо, що насправді спонукало українців влаштувати бійку на Грушевського під час Майдану
Евгений Стелькин

Всі зрозуміли, що люди, які пішли 1 грудня на штурм Адміністрації президента, мали рацію. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів політик и письменник Дмитро Корчинский

У річницю початку боїв на Грушевського під час Майдану, наш співрозмовник зауважує наступне: «Це стало переломним моментом в головах українців, тому що до цього часу вважалося, що режим можна подолати піснями. І коли до того 1 грудня була бійка на Банковій, то більшість майдановців перелякалася. А от вже 19 січня всі зрозуміли, що люди, які пішли 1 грудня на штурм Адміністрації президента, мали рацію. І це зміна в уявленнях про революційні процеси зрештою привели до перемоги».

А щодо чуток про те, що тоді були провокації, то на думку нашого співрозмовника, це був стихійний виступ, коли природа українців нарешті взяла своє, бо у українців здорова природа, але в голові напханий різноманітний мотлох.

«Так українець по природі махновець, а відкриває рота якийсь, прости Господі, юрист чи правозахисник. Насправді коли природа українців бере своє, то все вдається», - додає політик.

А що стосується того, що зараз нема таких подій, хоч начебто і піднімається народ, то за словами нашого співрозмовника Дмитра Корчинського, революція — це стихія. Її неможливо спланувати чи передбачити. Це як неможливо передбачити землетрус чи ураган. Тобто це таке собі ландшафтне явище, вважає письменник.

Источник

"Умный" ремешок для часов Стулья для кухни Особенности пластиковых окон для делового офиса Как организовать туристический поход Как быстро увеличить депозит

Лента новостей