Суворі і звабливі: найспекотніші штучки світової політики

Суворі і звабливі: найспекотніші штучки світової політики
Евгений Стелькин

Думаєте справжніх красунь можна зустріти тільки на подіумах? Нічого подібного, варто тільки пильніше придивитися до прекрасної половини у сфері політики і можна знайти там гідних претенденток на звання гарячої штучки.

Мара Карфанья (Італія)

Ця жінка могла стати головною зіркою Голлівуду, але обрала не акторську кар'єру. Наприкінці 90-х років навіть брала участь у конкурсі краси "Міс Італія", зайняла тоді почесне шосте місце.

Згодом успішно закінчила юридичний факультет та тривалий час працювала то ведучою, то фотомоделлю. Вже у 2004 році вперше заявила про себе в якості представника політичної партії – що ж, "Вперед, Італія" з її вуст звучатиме справді красномовно.

У 2008 році отримала посаду міністра з питань рівних можливостей, звідки пішла п'ять років тому.

Нікіта Клеструп (Данія)

Ще з пелюшок знає практично все про світ великої політики – її батьки були впливовими чиновниками, але от сама вона спочатку не пройшла до органів місцевого самоврядування.

Поки ця ефектна дівчина готує новий плацдарм і збирається по-іншому подати власну кандидатуру, її популярність у власній країні стрімко зростає.

І не дивно, після фотосесій топлес багато хто поглянув на Клеструп з іншого боку.

Ніколь Мінетті (Італія)

По праву отримала неофіційний титул найзвабливішої жінки Італії. Досвід роботи танцівницею та ведучої телевізійного шоу, нелегкі будні у стоматології – чого тільки немає за цими тендітними плечами. Більш того, найбільше промені слави торкнулися її після зустрічі і Сильвіо Берлусконі – на нього скоїли напад, і Ніколь надавала першу допомогу.

Це і стало відправною точкою у кар'єрі – її призначили на посаду регіонального радника у Ломбардії, а потім ще й звинуватили в аморальному способі життя. Нібито Мінетті грала в секс-ігри. Але це не заважає чоловікам всього світу далі слідкувати за її витівками та ставитися, як до моделі Playboy.

Раби Дхолла ( Канада)

Ступінь бакалавра з біохімії, членство у палаті громад Канади (2004 рік) та друге місце на конкурсі краси "Міс Індія в Канаді" – непоганий послужний список.

Можливо тому у 2008 році чоловічий журнал Maxim включив її в трійку найбільш бажаніших красунь.

За весь цей час статусу вона не втратила, і почала активно боротися за права жінок.

Белінда Стронак (Канада)

Народилася у сім'ї засновника Magna International Френка Стронака, освіту отримала у Йоркському університеті та могла стати профі у сфері бізнесу й економіки.

Але робота у батьківській фірми зацікавила більше, тому Белінда присвятила їй багато часу, поки не опинилася у складі Консервативної партії, а згодом – ще й перейшла до табору лібералів.

Пішла з політики у 2005 році, і тепер працює на керівній посаді у Magna International, заснувавши на її базі благодійний фонд для підтримки дітей.

Королева Ранія аль-Абдулла (Йорданія)

Виросла в родині звичайного лікаря, у Кувейті. І,здавалося б, шансів на стрімкий підйом не було, а на початку 90-х вона випадково потрапила на урочистий прийом, який влаштувала сестра принца Абдули.

Саме там зустріла свою долю, майбутнього чоловіка, закохані одружилися буквально за п'ять місяців. Тепер Ранію у політичних колах дуже добре знають: вона завжди стає на захист соціально незахищених верств населення та просуває ключові реформи у сфері освіти, більш того – любляча мати для чотирьох дітей.

Вірджинія Раджі (Італія)

Перша за всю історію жінка на посаді мера Рима, екс-адвокат, яка пішла в політику у 2011 році, коли народила сина. Здобула славу своїми гучними заявами на публічних виступах – приміром, тоді, коли виступила проти того, щоб Рим став столицею Олімпійських ігор.

Її аргументи зводилися до боргів, які на той час і так були чималими, тому спорт був не дуже доречним.

Маріон Марешаль-Ле Пен (Франція)

Батьки Маріон теж були політиками. Її дід, Жан-Марі Ле Пен, заснував партію «Національний фронт». Маріон вступила в цю партію, коли їй було 18 років, і в 22 роки стала наймолодшим членом парламенту Франції. Вона популярний лідер молодих.

Стів Беннон, колишній радник Дональда Трампа, навіть назвав її «новою зіркою». Маріон була одружена з бізнесменом Метью Декоссом, у неї є дочка. На жаль, в 2016 році шлюб розпався. В травнем 2017 роки після поразки у другому турі президентських виборів Маріон заявила про те, що йде з політики - але, можливо, це тимчасове рішення.

Єва Кайлі (Греція)

Почала кар'єру у 1992 році, після вступу до студентської організації Socialist Panhellenic Camp of Militant Students (PASP),а в 2002 році її обрали до муніципальної ради Салоніки.

Встигла отримати досвід роботи журналістом і чудову освіту. Проте багато хто жартував щодо її розумових здібностей, але зірка на це не зважала.

Люсі Торрес (Філіппіни)

Модель і талановита акторка в минулому вперше прийшла на міські вибори до свого округу і перемогла:

"Мене непросто зрушити з місця. Я буду стояти на своєму. Коли назріває бійка, я в неї вступаю і даю відсіч. Але я знаю, як потрібно битися ... як леді, ось як", - запевняла Торрес.

Колінда Грабар-Кітарович (Хорватія)

Її пишні форми часто дають привід для пліток, але насправді ця жінка – заміжня ще з 1996 року і виховує двох дітей. До неї нікому із представниць прекрасної статі посада помічника Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії не світила.

А Колінда утрималася на ній із 2011 по 2014 рік. Знімки президента Хорватії у купальнику взагалі стали предметом пильної уваги – на фото вона справді дасть фору навіть популярним моделям Playboy.

Джерело

Источник

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении Диета для страдающих от диабета Купить новостройку или вторичку? Инструменты для малярных работ

Лента новостей