Тепер за все відповість: лікар розповів, що знайшов в аналізах Зайцевої

Евгений Стелькин

5 червня, в Київському районному суді Харкова продовжився розгляд справи про смертельну ДТП на Сумській, яка сталася 18 жовтня 2017 року.

Адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця запросив на засідання свідка — лікаря, який проводив дослідження аналізів після аварії обвинуваченої Олени Зайцевої.

Доцент Медичної академії Олександр Чубенко розповів, що йому доставили для аналізу зразок сечі з маленькою частиною біологічної речовини.

«Зазначено було, що я повинен провести аналіз на наявність наркотичних речовин. Але кількість біоречовини була недостатньою. Тому проводилося тільки попереднє дослідження, а підтверджуючих досліджень проведено не було. По першому етапу робляться попередні висновки і якщо він позитивний (тобто в аналізах є наркотики), то необхідний другий етап. Попередньо я знайшов опіати. Далі я не зміг провести повний аналіз, адже потрібно було 30 мл речовини, а було всього 5 мл «, — сказав Чубенко.

«На мою думку по аналізу можна сказати, що людина була в стані наркотичного сп’яніння. Мій висновок підтверджує факт наявності наркотичної речовини в сечі», — додав лікар-лаборант.

На питання адвокатів потерпілих і прокурора, «Чи підтверджуєте ви наявність опіатів у сечі Олени Зайцевої?» лікар на так і не зміг відповісти однозначно, оскільки аналіз не був закінчений.

Також у ході засідання стало відомо, що лікар-нарколог, яка брала аналізи у Зайцевої після аварії, звільнилася. Про це розповів прокурор у справі про смертельну ДТП.

«Зараз рано вирішувати, як і хто винен в тому, що на експертизу відправили недостатню кількість сечі. Про те, що лікар, яка відправила саме таку кількість сечі на дослідження на кафедру токсикології, звільнилася, — нам стало відомо тільки сьогодні «, — сказав прокурор Ігор Омельченко.

Був чітко складений висновок, який вказує на факт наявності опіатів, хоч це тільки попереднє дослідження, — вказала Лариса Матвєєва, адвокат сім’ї Берченко.

«Зазначена інформація чомусь не вплинула на складання обвинувального акта, потім вона не вплинула на суд, хоча всі докази в письмовому вигляді є. Цей факт може вплинути на сам вирок , так як є обтяжуючою обставиною. суд отримав адресу, реєстрацію і номер телефону того самого лікаря-нарколога, яка звільнилася з наркоцентру», — заявила захисниця.

Судом призначено наступне судове засідання на 20 червня.

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Проблема гаджетомании у детей Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни "Умный" ремешок для часов

Лента новостей