21.09.2017 20:39

ТОП-10 таємних жіночих секс-фантазій: дізнаєтеся багато нового

Евгений Стелькин

У кожної людини є приховані фантазії, але не всі знайдуть в собі сили поділитися ними зі своїм партнером.

Найчастіше мова йде про жінок. Дослідникам і психологам, що вивчають сексуальну медицину, вдалося скласти список найзаповітніших бажань більшості жінок. І ось, який вигляд ці фатазії мають:

Домінування і підкорення

За словами психолога Джо Хеммінгса, жінкам подобається підкорятися, але головне - не сплутати фантазії і реальне життя.

Секс з незнайомцем

На думку психолога, секс з незнайомцем стимулює викид адреналіну. Але це всього лише фантазії - мріяти про це не заборонено.

Плата за послуги

Деяким жінкам подобається відчувати себе виключно сексуальним об'єктом, при цьому якщо ви ще й заплатите їй за послуги. Звісно, це стосується різного роду рольових ігор, а не проституції, як такої.

Секс з другом свого партнера (чоловіка)

65% жінок мріють зайнятися сексом з другом свого чоловіка! Збуджує їх недоступність ситуації. Заборонений плід все-таки…

Показник авторитету

Хто б не хотів показати свою владу над людиною?! Психолог вважає, що жінок заводить усвідомлення свого статусу і домінування над партнером.

Рольові ігри

Найпоширеніша і не вульгарна фантазія. Але чомусь жінки соромляться про неї говорити. Порада: чоловікові слід почати гру першим!

Секс з жінкою

Жінки точно знають, чого хочуть. Їм не потрібно навіть говорити про свої бажання - їх відразу зрозуміють. Про лесбійський зв'язок думають 57% жінок, підсвідомо вважаючи, що беззаперечно отримають бажану насолоду.

Груповий секс

Психолог Ребекка Дакін каже, що багато хто з таких жінок не зможуть виконати свою мрію - не кожен готовий піти на такий крок. Але все ж знаходяться…

Спостереження

Дивлячись на поцілунки пари, жінки збуджуються. Але адреналіну їм додає страх бути спійманими за свою цікавість до інших. Якщо ж жінка впевнена, що точно не буде помічена – обов'язково поспостерігає за сексом інших!

Взяти все під контроль

Майже те ж саме, що і домінування. Тут жінкам подобається, коли за все відповідає чоловік, і вже його мріям тут немає меж.

Источник

Как быстро увеличить депозит Инструменты для малярных работ Лето – 2015. Модные женские часы Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Проблема гаджетомании у детей

Лента новостей