У Голосі криза: Притула провів свій з’їзд частини партії

У Голосі криза: Притула провів свій з’їзд частини партії
Евгений Стелькин

Відомий телеведучий, шоумен, волонтер і член партії "Голос" Сергій Притула провів з’їзд частини "Голосу" з нагоди другої річниці від створення політсили.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами Притули, 120 членів "Голосу" (депутати різних рівнів та партійні функціонери) обговорили ситуацію, що склалась у партії. На порядку денному з’їзду — удосконалення статуту.

"Діючий статут викликає багато нарікань та призвів до тотальної узурпації влади в партії її керівництвом. А "Голос" задумувався, як партія, яка має відображати інтереси усіх партійців та їх громад, а не лише купки обраних", — написав Притула.

Він сподівається, що напрацювання, які обговорили учасники зборів, внесуть до оновленого статуту, який буде ухвалений на офіційному з’їзді партії.

"Відштовхуючись від цього, зможемо провести прозору та демократичну процедуру обрання нового керівництва", — додав він.

Притула заявив, що готовий взяти участь у таких виборах та взяти на себе відповідальність за "Голос" напередодні нового виборчого циклу.

Про "з’їзд Притули" в офіційному повідомленні партії — ані слова.

У "Голосі" вважають, що наразі партія переживає "виклики росту". Попри це там зазначають, що вони намагаються довести, що вони є партією "реальних результатів в інтересах українців"

Раніше Український Дощ писав, що 26 квітня Сергій Притула заявив, що бачить себе очільником партії "Голос". Крім того, телеведучий розповів, що добре ставиться до музиканта, лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука, хоча й вважає, що колишній очільник "Голосу" не дотримав слова.

Источник

Транспортировка грузов на фурах Диета для страдающих от диабета Прогулки на водном транспорте Стулья для кухни Правила педикюра

Лента новостей