У Раді кнопкодавили - хтось голосував карткою хворого на коронавірус

У Раді кнопкодавили - хтось голосував карткою хворого на коронавірус
Евгений Стелькин

Президент України Володимир Зеленський заявляє про кнопкодавство в парламенті у зв'язку з тим, що картка для голосування народного депутата від групи "Довіра" Сергія Шахова учора спрацювала у Верховній Раді.

Про це повідомляє УНІАН.

Говорячи про Шахова, Зеленський зазначив: "На жаль, його тест на коронавірус показав позитивний результат. Пана Шахова ізольовано".

Водночас президент наголосив: "Вчора у системі Рада була зареєстрована його персональна картка для голосування. Його колеги кнопкодавили. На жаль. Та на щастя, депутата Шахова не було у залі засідань Верховної Ради України".

Як повідомляв УНІАН, у народного депутата Сергія Шахова (група "Довіра") виявлено коронавірус.

18 березня, на наявність коронавірусу перевіряли народних депутатів, які спільно з Шаховим входять до складу Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, на засіданні якого Шахов був присутній після повернення з-за кордону.

У фракції "Голос" повідомили, що депутати фракції, що минулого тижня контактували з Шаховим, перейдуть на самоізоляцію.

Источник

"Умный" ремешок для часов Прогулки на водном транспорте Как быстро увеличить депозит Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей