09.10.2020 17:25

У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування літнього та зимового часу

У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування літнього та зимового часу
Евгений Стелькин

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук подав до парламенту законопроєкт про скасування переведення годинників.

Про це він написав у своєму Facebook, передає Бабель.

«Сьогодні зареєстрував законопроєкт «Про обчислення часу в Україні» (реєстр. номер 4201), яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників», — зазначив Стефанчук.

За його словами, щорічне переведення годинників лише негативно впливає на здоров’я людей та погіршує працездатність.

Також, на думку депутата, документ допоможе протидіяти агресії з боку Росії, оскільки на окупованих територіях встановлено московський час .

На годину пізніше, ніж у Києві, але лише взимку. Росія також відмовилася від переведення годинників і тому у «літній» час в Україні та РФ час однаковий.

. Стефанчук пропонує, щоб в Україні було встановлено київський час.

Окремо він додав, що це підтверджує і європейські прагнення українців, оскільки в Європейському парламенті також підтримали пропозицію скасувати зміну часу у ЄС.

Источник

Корпоратив на работе: что надеть? Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации "Умный" ремешок для часов Как организовать туристический поход Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей