10.06.2021 17:15

У топ-митника Щуцького обшуки ДБР, він проходить по справі "700 000 хабарів Бурдейного", - ВІДЕО

Евгений Стелькин

Слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки у в.о. директора Департаменту ризиків Державної митної служби Олександра Щуцького. Також обшук проводився в не задекларованій машині Ауді SQ7, на якій їздить топ-посадовець, повідомляє Цензор.нет із посиланням на проект розслідувань «Антирейтинг».

Обшуки у будинку за адресою Київ, Кожум’яцька, 22-А, де мешкає Олександр Щуцький, проводилися ще 8 червня, одна ДБР офіційно їх досі не прокоментувало. Свідками обшуків стали журналісти – ексклюзивне відео:

Слідчі дії проводились згідно Ухвали суду (її копію вручили Щуцькому, це видно на відео) в рамках карної справи «касира Волинської митниці Михайла Бурдейного». Якого на минулому тижні затримали з 700 000 доларів у багажнику.

Це могла бути частина щомісячного корупційного прибутку з пункту Ягодин, який з Києва курує директор Департаменту митних ризиків ДМСУ Олександр Щуцький (раніше він очолював пункт пропуску Луцьк).

За чисельними повідомленнями ЗМІ, більша частина з 700 000 доларів «їхала» саме Щуцькому, прізвище якого слідчі ніби то знайшли в блокноті «касира Бурдейного». І саме тому ДБРівці прийшли обшукувати його не задеклароване помешкання і авто, - припускають журналісти.

Що вилучили у скандального топ-чиновника Щуцького наразі невідомо. ДБР офіційно про слідчі дії щодо нього поки що не повідомляло. Як і про актуальний процесуальний статус Олександра Щуцького.

Справа «касира Бурдейного» і його імовірного покровителя Щуцького наразі є однією з найпоказовіших – і для ДБР, і для Держмитслужби. Ми переконані, що чесне розслідування щодо Бурдейного і Щуцького може привести до дуже і дуже скандальних подробиць корупції на митниці часів пана Рябікіна, - пише Цензор.нет

Як стало відомо вчора, 9 червня - на наступний день після обшуків ГБР в будинку у Щуцького - його усунули з посади в.о. директора Департаменту ДМСУ.

Источник

Выращивание цветной капусты Лепнина из гипса Как организовать туристический поход Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Прогулки на водном транспорте

Лента новостей