21.07.2016 14:12

Українців закликали не плутати воєнний стан з оголошенням війни

Українців закликали не плутати воєнний стан з оголошенням війни
Евгений Стелькин

Оголошення воєнного стану – це підготовка з метою запобігання певного конфлікту, що не означає, що ми вступаємо у певний воєнний конфлікт. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Ігор Козій.

Наш співрозмовник не виключає можливості введення воєнного стану в Україні.

«Ситуація із самого початку була непростою, і ще тоді казали про введення воєнного стану. На мій погляд, тут треба акцентувати питання на іншому: чи буде він вводитися на окремо взятих територіях чи буде поширюватися на всю Україну. Якщо це, скажімо, проводиться в рамках певних тренувань, що тут мається на увазі? На сьогоднішній день влада ще досі не навчилася працювати в умовах воєнного стану, тому що він передбачає обмеження певних прав і свобод людей, пов’язаних із пересуванням, із доступом до засобів масової інформації і так далі. І до цього суспільство потрібно готувати і пояснювати, що можна робити, а що – ні», - зазначає експерт.

За словами Козія, не треба плутати воєнний стан з оголошенням війни.

«Процедура для оголошення війни – це вже війна, а процедура для оголошення воєнного стану – це підготовка з метою запобігання певного конфлікту, що не означає, що ми вступаємо у певний воєнний конфлікт. Оцими речами політики спекулюють, не розуміючи певних тонкощів і деталей», - каже військовий експерт.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання Новости Украины – From-UA повідомляло про те, що РНБО може внести до порядку денного питання про введення воєнного стану.

Диета для страдающих от диабета "Умный" ремешок для часов Что такое профнастил? Стулья для кухни Проблема гаджетомании у детей

Лента новостей