Українців залишать без кабельного телебачення: названо дату

Евгений Стелькин

У Києві та Кіровоградській області аналоговий сигнал почнуть відключати на місяць раніше всіх інших регіонах України.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 13 червня, прийняв рішення про продовження строків використання в країні технологій аналогового телевізійного мовлення. У Києві та Кіровоградській області аналоговий сигнал почнуть відключати з 31 липня 2018 року, в інших областях України – з 31 серпня 2018 року. Повністю відмовитися від аналогового телебачення чиновники планують у наступному році.

Необхідність перенесення термінів чиновники аргументували тим, що перехід від аналогового до цифрового мовлення має бути поетапним. Відмова від аналогового мовлення, за словами чиновників, дозволить підвищити рівень інформаційної безпеки України.

Відповідно до березневого рішення уряду, поетапне відключення аналогового сигналу в Україні повинно було початися влітку, з 1 липня. Прийняття даного рішення забезпечить безперервність телерадіомовлення на всій території України і конституційне право громадян на безперешкодне отримання інформації», — аргументували необхідність попередньої пролонгації в Кабміні.

Нагадаємо, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов прогнозував, що Україна може повністю перейти на цифрове мовлення раніше встановлених строків. А Нацрада з питань телебачення і радіомовлення перенесла терміни остаточного переходу з аналогового на цифрове мовлення в Україні на травень 2019 року.

Источник

Проблема гаджетомании у детей Экономим на отоплении Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Правила педикюра "Умный" ремешок для часов

Лента новостей