04.04.2018 22:47

Українським водіям приготували масові перевірки, повертається забуте “пекло”

Евгений Стелькин

В Україні в 2018 році водіям готують нові перевірки і контроль на дорогах.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив посилити ваговий контроль на дорогах.

«Контроль необхідно забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, потім транспорт навантажують і перевантажують і таким чином руйнують дороги. За різними оцінками, близько 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм. Ми повинні це зупинити», – заявив чиновник.

Гройсман стверджує, що проблему з українськими дорогами реально вирішити за три-п’ять років шляхом таких дій:

– стабільні фінансові вливання;

– контроль якості ремонту і будівництва доріг;

– контроль експлуатації доріг.

Відзначимо, що вагові вимоги до машин почали діяти в Україні з 2016 року. Правила дозволяють штрафувати і затримувати авто з перевантаженням.

Вага автомобіля з вантажем може становити 38 тонн, контейнеровозів – 44 тонни. На спеціальних маршрутах норму збільшено на 2 тонни (до 40 і 46 тонн відповідно). При зважуванні допускається похибка в 2%.

Для перевірки ваги авто з вантажем побудували стаціонарні станції. Перед такими пунктами вмонтовані сенсори, що визначають перевантаження ще в русі. Паралельно спрацьовують відеокамери, які фіксують номер, швидкість авто, а також час і дату.

Також в Україні є і 78 мобільних комплексів. За винятком відеофіксації і віддаленого зважування, спосіб їх роботи схожий зі стаціонаром.

Контролем за навантаженням транспорту займається Державна служба України з безпеки на транспорті.

За порушення вагових норм на порушника становить адміністративний акт і виписується штраф 1700 гривень. Але адмінштраф також можна оскаржити в суді.

Источник

Инструменты для малярных работ Самостоятельная установка стиральной машины Транспортировка грузов на фурах Правила педикюра Выращивание цветной капусты

Лента новостей