18.03.2021 12:45

Укрзалізниця запроваджує дитяче меню

Укрзалізниця запроваджує дитяче меню
Евгений Стелькин

“Укрзалізниця” з 18 березня запускає у поїздах “Інтерсіті+” окреме меню для дітей.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

“Спільно з партнерами WOG та Do&Co було розроблене спеціальне корисне та смачне меню для дітлахів. Воно включає різнокольорову пасту, курячий биточок, овочеві роли та корисний смаколик.

Фішкою стане інтерактивна упаковка, яке має додаткову функцію – розважити дітей під час подорожі”, – йдеться у повідомленні.

Також з 18 березня оновляться й меню “дорослих” ланчів: м’ясного та вегетаріанського, при цьому ціна залишиться незмінною.

В УЗ додали, що розглядається також запровадження різних видів сезонного меню, які б презентували смачну Україну.

“Отримуючи численні позитивні відгуки пасажирів щодо запровадження харчування у поїздах, не хочемо зупинятися на досягнутому й незабаром запропонуємо пасажирам мандрівку кулінарною Україною.

Зокрема, будуть різні меню, які презентують регіональні особливості та багатство нашої національної кухні. Не залишимо без уваги і поїзди далекого сполучення, пілотний проєкт запустимо вже цієї весни”, – заявив директор філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський.

Источник

Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни Диета для страдающих от диабета Экономим на отоплении "Умный" ремешок для часов

Лента новостей