03.09.2021 19:27

Унікальний ресторан в самому центрі Львова

Унікальний ресторан в самому центрі Львова
Катя Фомина

Незважаючи на те, що сьогодні майже немає обмежень в списку країн, в які можна відправитися в будь-яку пору року, в нашій країні є місто, яке повинен відвідати кожен українець. Львів - не лише зосередження великої кількості історичних пам'яток, а й рай для гурманів. На сайті https://www.split.lviv.ua/restaurant/about-restaurant.html кожен користувач зможе познайомитися з інформацією про один з найвідоміших ресторанів Львова. Незважаючи на те, що ресторан Split почав свою роботу ще в 2002 році, він був і залишається в списку перших об'єктів для любителів незвичної кухні для нашої країни, страв паназіатської кухні. Ресторан Split - найперший ресторан, що відкрив японську кухню для львів'ян та гостей Західної Столиці України.У 2005 році ресторан обладнав тепан - зал, де страви готуються на очах відвідувачів ресторану.

Погодьтеся, що одне тільки це вже може бути хорошим приводом для того, щоб прямо зараз вивчити меню ресторану і запланувати поїздку до Львова для відвідування найвідомішого закладу, розташованого саме в центрі міста. До речі, саме розташування ресторану дозволило створити ще один фірмовий знак - панораму на історичний центр. У поєднанні з величезним переліком страв паназіатської кухні і прекрасною винною картою, ресторан дає гарантію, що жоден з гостей не піде звідси без вражень. Дизайн залів створювався відомими дизайнерами і в обстановці ресторану ви не знайдете жодного звичайного аксесуара або стандартних меблів.

Сучасний інтер'єр був створений в стилі певної тематики, виглядає незвично і зможе вразити навіть найвибагливішого клієнта. Якщо ви плануєте найближчим часом бути у Львові, то варто відразу ж потурбуватися про те, де ви зможете смачно поїсти і поспілкуватися зі своїми друзями. Ресторан може запропонувати не тільки величезне меню, а й велику кількість розваг: від караоке до перегляду цікавих вам трансляцій на великому екрані. Окремо про кухню говорити - невдячне заняття. Варто згадати, що шеф-кухар працює в Спліт з самого моменту відкриття ресторану і зміг за ці роки передати свій досвід десяткам учнів, які сьогодні працюють не тільки в кращих закладах України, а й за кордоном. Якщо ви хочете гарантовано потрапити в кращий фьюжн ресторан України, то забронюйте столик на зручну для вас дату. Популярність ресторану зробила свою справу і в його зали потрапити з вулиці буває дуже не просто.

Экономим на отоплении Утепляем дом Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Особенности пластиковых окон для делового офиса Выращивание цветной капусты

Лента новостей