17.08.2020 15:05

Уперед за милостинею: названа категорія українців, яким не видадуть пенсії

Уперед за милостинею: названа категорія українців, яким не видадуть пенсії
Евгений Стелькин

Не всі українці можуть розраховувати на отримання пенсії. Але держава з голоду померти не дасть. Хто не отримає пенсію, тому дадуть тимчасове соціальну допомогу. Але, посібники теж покладені не всім, пише ukrain24.info.

Вразі, якщо українець досяг пенсійного віку, але у нього немає страхового стажу в 15 років, то права на призначення пенсії згідно із законом він не має.

Більш того, у такої людини навіть немає права на отримання тимчасової соціальної допомоги. Що в такому випадку людині робити? Мабуть, залишається тільки просити милостиню.

Разом з тим,як повідомляє джерело, людям які досягли пенсійного віку і мають страховий стаж не менше 15 років, відповідно до законодавства України в період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року, буде призначається тимчасова державна допомога.

Посібник оформлятимуть непрацюючим не тільки з урахуванням майнового стану та середньомісячного заробітку. Така допомога буде видаватися до досягнення людиною віку, з якого набувається право на пенсію.

Варто пам'ятати, що максимальний рівень допомоги на який може розраховувати людина, у якого не вистачає страхового стажу,

з 1 липня 2020 становить 1712 гривень.

Також, не всі українці, котрі виступають на заслужений відпочинок, знають, що можуть отримати одноразово суму, що становить 10 пенсій.

Кому така виплата покладена? Згідно із законом таким правом можуть скористатися тільки ті пенсіонери, які за посадою отримують пенсію «за вислугою років»:

- Зокрема,

на момент виходу на пенсію пенсіонер повинен працювати на державній або комунальній посади.

- Працівники сфери охорони здоров'я, освіти, спортсмени, соціальні працівники та артисти.

Але і тут є умова. Страховий стаж таких працівників має становити не менше 35-ти років для чоловіків і 30-ти років для жінок.

І ще одне. Згідно з існуючими міжнародними стандартами розмір державної пенсії має становити 40% мінімальної заробітної плати.

Источник

Купить новостройку или вторичку? "Умный" ремешок для часов Спортивные комплексы для развития детей Особенности пластиковых окон для делового офиса Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей