Уряд не наважиться підвищувати пенсійний вік

Уряд не наважиться підвищувати пенсійний вік
Евгений Стелькин

Коли завтра уряду треба буде вирішувати, яку вимогу МВФ знімати, то він краще віддасть завод за безцінь, а на підвищення пенсійного віку не піде

Про це повідомив громадський активіст, блогер Карл Волох у ефірі Еспресо.TV.

"Коли завтра уряду треба буде вирішувати, яку вимогу МВФ знімати, то він краще віддасть завод за безцінь, а на підвищення не піде, або зробить не на 2 роки, а на рік. Тому що всі соціальні питання взагалі можуть бути фатальними для уряду, для влади", - сказав він.

Волох зауважив, що жахливо жити без усякої довіри до правоохоронних органів.

"Коли створювався цей НАБУ, коли там так онлайн, з такою помпою, відбирали керівника, ми би мали сьогодні сказати: "Та ви що, НАБУ є, розбереться чи це Щуріков вкрав, чи хтось інший", - сказав він.

Волох зауважив, що Абромавичус свого часу казав, що одеська прокуратура зриває приватизацію ОПЗ.

"Я вам можу сказати одне - ще позаминулого літа я чув від Абромавичуса, який був міністром економіки, він сказав, що це жах, що робить одеська прокуратура зі своїми обшуками, вони зривають приватизацію, а завод може дати хороші гроші. Я чув ще два роки тому. А Абромавичус точно не замішаний в схемах, у нього було кілька інвесторів і що ми маємо з усім цим", - сказав він.

Волох схиляється до Щурікова у тому питанні, що через параною сьогодні "маємо підприємство, яке доведеться продавати за безцінь".

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона "Умный" ремешок для часов Особенности пластиковых окон для делового офиса Стулья для кухни Выращивание цветной капусты

Лента новостей