13.04.2021 14:25

Увірвався терпець! Зеленський нарешті зробив те, чого від нього так довго очікували: «Досить!»

Увірвався терпець! Зеленський нарешті зробив те, чого від нього так довго очікували: «Досить!»
Евгений Стелькин

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва», головою якого є суддя Павло Вовк — підозрюваний НАБУ в корупції.

Про це повідомляє сайт президента.

Голова ОАСК Павло Вовк

Відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проект якого вносить до Верховної Ради Президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя), йдеться в повідомленні.

У демократичному суспільстві повага й довіра до суду мають бути безумовними. Але там, де вмирає довіра, закінчується й демократія. ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з «плівками», корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена, підкреслюють в ОП.

«Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону», – прокоментував Глава держави.

Стара, неефективна судова система не спроможна забезпечити запит українців на справедливість. Поданий законопроект засвідчує вірність Президента своїм обіцянкам щодо повного очищення судової системи, яка втратила довіру громадян України, - резюмують в ОП.

Нагадаємо, що напередодні правоохоронці повідомили про викриття при отриманні хабара в 100 тис. Доларів двох адвокатів. Вони в якості посередників отримали гроші і нібито повинні були передати їх суддям Окружного адмінсуду Києва. Повідомлялося, що адвокати обіцяли "вирішити питання" через главу ОАСК Павла Вовка.

До слова, сам Вовк був оголошений в розшук ще на початку листопада минулого року. Його розшукують "в зв'язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі в допиті і інших процесуальних діях". З тих пір Вовка ні разу не змогли привести в суд, а сам на засідання він не приходить.

Источник

Прогулки на водном транспорте Инструменты для малярных работ Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Особенности пластиковых окон для делового офиса Корпоратив на работе: что надеть?

Лента новостей