01.10.2016 12:34

В Україні з'явився маньяк, який погрожує одиноким жінкам з дітьми

В Україні з'явився маньяк, який погрожує одиноким жінкам з дітьми
Евгений Стелькин

У Ніжині активно обговорюють чутки про напади невідомого чоловіка на беззахісних жінок з дітьми. Напади відбулись біля магазину Сільпо, кафе «Учкудук», та Професійно-технічного училища №11. Жінки, що стали жертвами, описують його так: чоловік невисокого зросту, одягнений в чорні спортивні штани та кепку того ж кольору, з особливих прикмет — не голений, тримає в руках чорний пакет, поведінкою нагадує психічно неврівноважену людину, пишуть "Уездные новости".

Жінки помітили певну особливість в його діях: вдень чоловік вишукує потенційну жертву, як правило, це є одинока жінка з дитиною. Тільки-но з'являється можливість і поруч нема великої кількості людей, нападник підходить ззаду, погрожує нанести шкоди дитині ножем, котрий тримає в пакеті, аби захистити її пропонує жінкам заплатити йому. На щастя всі, кого він мав намір ошукати, встигали втекти. Тих жінок, які не кликали допомоги, він намагався наздогнати, коли ж жінка починала кричати — тікав.

У зв'язку з цими обставинами жінкам краще не ходити вулицями з дітьми наодинці, навіть вдень. Також всіх жителів міста просимо бути уважними, і у випадку, коли хтось був свідком нападу на жінок — повідомити правоохоронні органи.

"Умный" ремешок для часов Транспортировка грузов на фурах Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Как организовать туристический поход Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей