Винник публічно принизив учасницю Х-Фактора

Винник публічно принизив учасницю Х-Фактора
Евгений Стелькин

Хто б міг подумати, що головний серцеїд, мало не «секс-символ» української естради Олег Винник, публічно познущається над неординарною учасницею співочого шоу «Х-Фактор».

Ольга Сорочинська – «звичайна» медсестра у міській поліклініці, проте з творчим поглядом на життя і світ.

Вона надихнулася образом Салазара з «Піратів Карибського моря» і вирішила бути «максимально мертвою».Зробивши моторошний макіяж, наростивши клики і одягнувши трешовий чорний одяг, дівчина прийшла на сцену виконати пісню «Jillian (I'd Give My Heart)» рок-групи Within Temptation.

Побачивши образ дівчини, Винник «злякався» і вирішив продемонструвати свій "рівень занепокоєності" її моральним станом, зробивши стереотипні висновки з її вигляду і назвавши «недолюбленою»:

Що вас змусило зробити з собою таке?! Чи ви так і родилися, Господи прости мене грішного!»

Колеги одразу вирішили підбадьорити дівчину, у якої від таких слів виступили сльози на очах, проте їх старання були марними і лише тимчасово поліпшували стан учасниці.

Далі Винник продовжив:

Що вас змусило? Вас недолюбили в житті? Вас взагалі хтось любить у житті?..

Після цього судді проголовували за її участь у шоу, а про Винника трохи «забули».

І він видав наступне:

Мені страшно! Я б не хотів, що ті люди, котрі будуть дивитися Х-Фактор, ну скажімо, і через мене… Мені страшно реально! Я кажу вам ні. Схаменіться!

Після такого глядачі практично одноголосно засудили слова і поведінку самозакоханого Винника, який посмів публічно принизити дівчину лише через її незвичний зовнішній вигляд.

Источник

Проблема гаджетомании у детей Диета для страдающих от диабета Утепляем дом Лето – 2015. Модные женские часы Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей