Винник публічно принизив учасницю Х-Фактора

Винник публічно принизив учасницю Х-Фактора
Евгений Стелькин

Хто б міг подумати, що головний серцеїд, мало не «секс-символ» української естради Олег Винник, публічно познущається над неординарною учасницею співочого шоу «Х-Фактор».

Ольга Сорочинська – «звичайна» медсестра у міській поліклініці, проте з творчим поглядом на життя і світ.

Вона надихнулася образом Салазара з «Піратів Карибського моря» і вирішила бути «максимально мертвою».Зробивши моторошний макіяж, наростивши клики і одягнувши трешовий чорний одяг, дівчина прийшла на сцену виконати пісню «Jillian (I'd Give My Heart)» рок-групи Within Temptation.

Побачивши образ дівчини, Винник «злякався» і вирішив продемонструвати свій "рівень занепокоєності" її моральним станом, зробивши стереотипні висновки з її вигляду і назвавши «недолюбленою»:

Що вас змусило зробити з собою таке?! Чи ви так і родилися, Господи прости мене грішного!»

Колеги одразу вирішили підбадьорити дівчину, у якої від таких слів виступили сльози на очах, проте їх старання були марними і лише тимчасово поліпшували стан учасниці.

Далі Винник продовжив:

Що вас змусило? Вас недолюбили в житті? Вас взагалі хтось любить у житті?..

Після цього судді проголовували за її участь у шоу, а про Винника трохи «забули».

І він видав наступне:

Мені страшно! Я б не хотів, що ті люди, котрі будуть дивитися Х-Фактор, ну скажімо, і через мене… Мені страшно реально! Я кажу вам ні. Схаменіться!

Після такого глядачі практично одноголосно засудили слова і поведінку самозакоханого Винника, який посмів публічно принизити дівчину лише через її незвичний зовнішній вигляд.

Источник

Что такое профнастил? Спортивные комплексы для развития детей Правила педикюра Выращивание цветной капусты Инструменты для малярных работ

Лента новостей