11.03.2018 12:27

В’ятрович знайшов нову “жертву”: перейменування зачепить багатьох

В’ятрович знайшов нову “жертву”: перейменування зачепить багатьох
Евгений Стелькин

Глава Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович запропонував перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську

Про це Вятрович написав на своїй сторінці, відзначивши, що “Січеславська область – це єднання України сучасної з Україною козацькою”.

Відзначимо, в січні на офіційному інтернет-представництві президента України була зареєстрована петиція про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З такою ініціативою виступила “Правозахисна група “СІЧ “.

Нагадаємо, директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що назва українського парламенту «Верховна Рада» є радянським спадком.

«Верховна Рада України, сама назва, є радянським спадком. Я думаю, що ця тема потребує дискусії, обговорення. Для нас це нова ідея», – відповів він на запитання журналіста щодо ініціювання перейменування Верховної Ради.

Источник

Диета для страдающих от диабета Проблема гаджетомании у детей Купить новостройку или вторичку? "Умный" ремешок для часов Как организовать туристический поход

Лента новостей