Яка ви порода собак по знаку Зодіаку? Дізнайтеся свою унікальну особистість

Евгений Стелькин

Жінок дуже люблять порівнювати з котиками, і ми щиро не розуміємо чому! Котики всі однакові! Інша справа собаки. Хочете дізнатися, яка ви собака по знаку зодіаку? Читайте наш гороскоп!

Козеріг - німецька вівчарка

Еталонна службова собака: без роботи чахне і сохне, втрачає шерсть і сенс життя. Не своєю роботою, що характерно, займатися не буде: капці, може, і принесе, а з цим вашим цирком йдіть-но ви, знаєте, до пуделів! Не для того видатні селекціонери свою ягідку виводили! Так що жити з вівчаркою - це значить жити в постійній праці: тренування, тренування і ще раз тренування. Куди це ти пішов? Стояти, вона сказала! До ноги! Палицю кидай, швидко! З іншого боку, це, звичайно, дуже дисциплінує. Приблизно як життя з панянкою-Козерогом. Вся різниця в тому, що німецька вівчарка одного разу піде на пенсію, а Козеріг - фігушки вам!

Водолій - джек-рассел-тер'єр

Якщо джек-рассел зловив вас на гарячому (читаєте тут газету, коли собаченька вже п'ять хвилин не вигуляна!) - відкрутитися не вдасться. Доведеться знову кидати м'ячик - і знову кидати м'ячик. М'ячик. М'ячик. М'ячик. М'ячик. Є, звичайно, інший варіант - можна кинути джек-рассела, в сенсі напризволяще: нехай сам себе розважає, раз він такий веселун! Але слід пам'ятати, що джек-рассел-тер'єр - не просто веселун, а мисливська собака, готова пірнути в нору до кого завгодно і прийняти там бій. Так що, якщо джек-рассел почне розважати себе сам, є шанс, що результат вам не дуже сподобається. У сенсі - замучитеся трупи ховати. Так що краще киньте йому м'ячик. І сходіть з Водолієм на каток. А то ж гірше буде.

Риби - афганський хорт

Вона дуже красива. Ні, не так: вона Дуже Красива. Афганський хорт - сама досконалість, собак красивіше взагалі не буває. І навіть те, що підтримка цієї краси вимагає величезної кількості часу і грошей, нікого не зупиняє. Заради цього можна і потерпіти! Правда, афганські хорти регулярно займають почесне друге місце в списку найбільш дурних порід собак. Що, звичайно, неправда і злий наклеп, хорт просто плювати хотіла на людців, включаючи господарів: принеси мені мою миску, раб, і зникни! Хорти просто не створені для роботи з людиною, у них інші завдання. А біля афганського хорта і зовсім давно вже немає ніяких робочих завдань, крім однієї: прикрашати собою світ. Вони такі котики. Ну або Рибки.

Овен - алабай

Справжній бойовий товариш: ворога не підпустить, а за спину напарника сховається тільки потім, щоб в потрібний момент раптово вискочити і всіх покусати. Собака, сповнена сили, мужності і почуття власної гідності. І істинно віслючої впертості: якщо алабай щось вирішив - то так воно і буде. Бажаючі посперечатися повинні спочатку зрушити з місця сімдесят кілограмів алабайської плоті, від кінчика ікла до кінчика хвоста створеної спеціально для того, щоб давити лютих вовків. Так ви говорите, немає бажаючих? Хм. Алабай так і думав. Овен - теж.

Телець - бассет-хаунд

Почесне перше місце в списку найдурніших в світі собак! А також самих нещасних собак, найбільш неповоротких собак і найбільш непотрібних собак. Бассети майже не піддаються навчанню. Бассети завжди виглядають так, ніби їм сказали, що через хвилину настане кінець світу - в їх очах вся скорбота невинного людства. Бассети нічого не хочуть робити, вони хочуть лежати попою в теплому кріслі (так, і зігнати звідти бассета неможливо - він важкий і вдає, що глухий). Але насправді бассет - зовсім не дурна собака. Просто він - гончак. Голова у нього така порожня для того, щоб там містився план наступу. Якщо бассет взяв слід - він його не кине до кінця. І доведеться за ним тягнутися по цьому сліду до фінальної точки, тому що все інше йому тепер до лампочки. Тельці, до речі, точно такі ж. Не в сенсі дурні, а в сенсі наполегливі і наполегливі, часто навіть занадто. Ідея, що оселилася в їх голові, веде биків миттєво від реальності, все, про що думає тілець, коли в його голові виникає план - як його виконати, і нічого іншого йому не треба! Амінь.

Близнюки - сибірський хаскі

Страшна істота! Неймовірно красиве і незвичайно доброзичливе. Поєднання цих чудових якостей змушує всіх навколо з першого погляду і назавжди закохуватися в хаскі. Ха-ха, купилися, купилися! Хаскі - взагалі не собака. Хаскі – інфернальний жарт природи, метис єнота з д'Артаньяном. Давайте веселитися, тисяча чортів! Давайте ганяти котів, викликати на дуель собак, красти з плити каструлю з борщем і тролити господаря. А тепер - пісня! За-ви-вай! Загалом, терпіти це все можна тільки з однієї причини, але ми її все одно не знаємо. Але ж хтось же заводить собі хаскі і живе з Близнюками, так?

Рак - коллі

Багатофункціональна собака: може пасти, може служити. Не пасти і не служити, що характерно, не може взагалі ніколи, навіть уві сні або при смерті. Головне завдання коллі - зібрати в купу все стадо і повідомити йому рух в потрібному напрямку. Саме стадо, природно, ніхто не питає, чи бажає воно в цьому самому напрямку рухатися: бунтарі і інші відщепенці просто на власному філе дізнаються, наскільки гострі зуби у їх пастуха. З іншого боку, якщо пастух - коллі, тобто панночка-Рак, можете розслабитися і просто жувати: про все інше вона подбає. Але жуйте ретельніше!

Лев - йоркширський тер'єр

Гламурна собачка: завсідник модних показів і стильних вечірок, завжди ідеально підстрижена і укладена, сумочка, в якій вона подорожує, іноді коштує дорожче, ніж сама собака. Але головне, втім, інше: головне, що йорків всі вважають найбільш чарівними собачками в світі - вони не просто дуже красиві, ще й дуже відважні. Ах, маленьке хоробре серце! Так і хочеться весь час носити їх на ручках і цілувати. Приблизно так і живуть панянки-Левиці, і ніхто ніколи не дізнається про їх шлях з грязі в князі. Як майже ніхто не знає про темне минуле йорків, яких виводили для роботи на смітнику: йорки - природжені щуролови, а щурів найбільше саме там.

Діва - різеншнауцер

Побачити різеншнауцера вночі в темному провулку - дуже не до добра. Правда, різеншнауцера досить складно побачити, тому що він сильний, швидкий і диявольськи хитрий. І надзвичайно лютий. Про це, правда, мало хто здогадується, тому що морди обличчя у різеншнауцера немає: знизу борода, зверху чубчик, очей не видно, міміки теж, і про що думає цей чорний привид з пащею крокодила - невідомо взагалі нікому. У тому числі і господар. Зате господареві легко дресирувати свою собаку, тому що різени розумні і обожнюють правила. Власне, тільки тому вони ще всіх нас не вбили. Мабуть. Може бути. Хто ж їх знає, що у них там на умі - вони ж як Діви: ті теж мовчки сидять з відсутнім виразом обличчя. А потім фігурант падає і кричить: «Зніміть з мене вашого людожера!»

Терези - чихуахуа

Поруч з чихуахуа будь-хто відчуває себе чудовим героєм: вона така маленька, така тендітна, така беззахисна собачка! У будь-якій незрозумілій ситуації потрібно брати її на ручки і цілувати в маківку, інакше вона почне тремтіти і дивитися на тебе жалібно-жалібно. Це взагалі не собака, це, схоже, феїчка. Тендітна феїчка, якій загрожує весь світ: брудні великі собаки, огидно незграбні діти з лопатками, підступні ворони і дикі кішки, більше схожі на серійних маніяків. І тому крихітка чухуахуа бажає їх всіх вбивати. Повільно і болісно. Власне, тільки тому їх з ручок і не спускають - як і панянок-Терезів. Так, це правда не дуже собака. Це півтора кілограма люті!

Скорпіон - доберман

Демонічна собака. Інфернально красива і наглухо божевільна. Піде до бажаної мети по тілах повалених ворогів, а тим, хто не помер від жаху, побачивши її чарівну посмішку, відкусить голову, не знижуючи темпу рисі. Життєве кредо: «домінуй і принижуй». Правда, все це стосується виключно сторонніх. З близькими добермани, як і панянки-Скорпіони, дозволяють собі бути собою: еталонними холериками істероїдного типу. Але чарівними неймовірно!

Стрілець - стаффордширський тер'єр

Кращий в світі компаньйон! Жахлива репутація не заважає Стаффордширам затикати за пояс лабрадорів в справі любові до ближнього свого: ці самі ближні регулярно вправляють собі носи, що не витримали зустрічі з чавунним чолом велелюбної собачки. Стаффорд завжди щасливий: гуляти? Ура! Плавати? Так-так-так, я йду! В гори? Йу-ху! Тягати шину? Дайте дві! Найбільше на світі стаффорд любить людей - будь-яких людей: нерозумних немовлят, злих бабусь і рабів аквавіти. Стаффорд - сама доброта та сама позитивність. Просто він хоче вбивати всіх інших собачок. У всіх, знаєте, свої недоліки. Втім, якщо до Стаффорда, як і до Стрільця, не лізти з нав'язливими пропозиціями любові і дружби - то, може, і обійдеться.

Источник

Проблема гаджетомании у детей Купить новостройку или вторичку? Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона "Умный" ремешок для часов Выращивание цветной капусты

Лента новостей