21.01.2017 16:12

Які чоловіки довше живуть: висновки вчених

Які чоловіки довше живуть: висновки вчених
Евгений Стелькин

У чоловіків є спосіб ґрунтовно продовжити роки свого життя! Правда, спосіб цей навряд чи їм сподобається, пише "Бджола".

Кастровані чоловіки, які іноді називають євнухами, живуть набагато довше, ніж інші чоловіки, згідно з новим дослідженням.

Результати показують, що чоловічі статеві гормони, такі як тестостерон, можуть бути однією з причин скорочення тривалості життя чоловіків. Дослідники з Корейського університету вивчили генеалогію членів імператорського двору корейської династії Чосон, яка існувала з 1392 по 1910 рік.

Серед них були євнухи, які втратили свої яєчка в результаті нещасних випадків - зазвичай після укусу собаки - або піддалися навмисній кастрації, щоб отримати ранній доступ до палацу, пишуть дослідники в журналі Current Biology.

Надалі євнухи жили від 14 до 19 років довше, ніж інші чоловіки. З 81 євнуха, включеного в дослідження, 3 дожили до 100 років і старше! На думку дослідників, така тривалість життя євнухів не може бути пояснена просто благами життя в палаці, бо інші чоловіки династії жили не в гірших умовах.

У чоловіків звичайно виникне питання: навіщо тоді довше жити, не маючи при цьому життєвих насолод?

Спортивные комплексы для развития детей Утепляем дом Инструменты для малярных работ Лепнина из гипса Стулья для кухни

Лента новостей