Які хвороби допоможе вилікувати регулярне інтимне життя

Які хвороби допоможе вилікувати регулярне інтимне життя
Евгений Стелькин

Люди, які регулярно займаються коханням, більш життєрадісні, мають гарний вигляд та попереджають проблеми зі здоров'ям. Ось тому докази.

Секс допомагає вийти з депресивного стану. Під час статевого акту відбувається викид у кров гормону радості, при цьому знижується рівень гормону стресу. Тож підхоплюйте хвилю щастя!

Секс захищає від інфекційних захворювань. У людей, які кохаються хоча б двічі на тиждень, кількість антитіл під назвою Імуноглобулін А на третину вища, ніж у тих, хто займається ним рідше. Ці антитіла зміцнюють імунну систему.

Секс — чудова профілактика інфарктів. Статевий акт знижує рівень холестерину в крові та стимулює кровообіг в судинах серця.

Секс проганяє мігрені. Річ у тому, що статеві акт зменшує напруження, яке може бути причиною головного болю. До того ж кортикостероїди та ендорфіни є природними знеболювальними, які виробляються під час оргазму.

Секс — спорт, що дарує задоволення. Кохаючись, ми спалюємо калорії та тренуємо свої м’язи. Тож регулярне займання сексом допоможе тримати тіло підтягнутим і красивим.

Источник

Утепляем дом Корпоратив на работе: что надеть? Спортивные комплексы для развития детей Купить новостройку или вторичку? "Умный" ремешок для часов

Лента новостей