07.01.2017 23:14

Зареєструвати спадок в Україні можна без нотаріуса

Зареєструвати спадок в Україні можна без нотаріуса
Евгений Стелькин

У 2017 році зареєструвати спадок в Україні можна без нотаріуса - завірити спадок нотаріально можуть представники місцевих рад.

Про це повідомляє bdzhola.com.

Для цього уповноважені посадові особи органів місцевого самоврядування повинні отримати спеціальний дозвіл. Порядок його видачі регулюється указом Міністерства юстиції України №3595 / 5 від 17.12.2016 року.

Щоб отримати право на нотаріальну діяльність, чиновник місцевої влади повинен мати документ про наявність вищої юридичної освіти та роботи в сфері юриспруденції на протязі не менше 3-х років.

Крім того, він повинен пройти річне стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, навчальний курс по роботі з єдиними та державними реєстрами Міністерства юстиції, а також скласти іспит зі спадкового права.

Після закінчення навчання на підставі рішення спецкомісії Мін'юст видає чиновнику-претенденту відповідне свідоцтво. Документ зберігається в архіві департаменту приватного права.

І тільки отримавши свідоцтво, представник органу місцевої влади зможе видавати свідоцтва про право на спадщину або письмові підтвердження про право власності на частку в спільному майні подружжя у разі смерті одного з них.

Лето – 2015. Модные женские часы Инструменты для малярных работ Стулья для кухни Транспортировка грузов на фурах Как быстро увеличить депозит

Лента новостей