20.08.2020 12:15

Журналіст Денис Бігус потрапив у список ганьби

Журналіст Денис Бігус потрапив у список ганьби
Евгений Стелькин

Українське "чистилище" сайт "Миротворець" у свій список ганьби вніс журналіста Дениса Бігуса. Як виявилося, журналіст своєю діяльністю маніпулював суспільно значущою інформацією з метою підриву довіри до державних інститутів України.

Про це овідомляє ASPI.

На сайті зазначено, що журналіст, редактор і ведучий телепередачі "Наші гроші з Денисом Бігусом" зняв неправдивий сюжет про колишнього секретаря РНБО Ігоря Гладковського, в якому йшлося про розкрадання в оборонній промисловості. "Миротворець" повідомив, що 3 липня Подільський районний суд Києва визнав сюжет недостовірним. Крім того, даний сюжет, як повідомляється на сайті, порушує особисті немайнові права Ігоря Гладковського.

Сам Денис Бігус повідомив, що справа не закрита, через те, що була подана апеляція. Свою присутність в базі даних "Миротворця" Бігус пояснив тим, що він веде "незручні" розслідування.

"Дивно, як ми раніше не потрапили на цей сайт, з такою кількістю "незручних" для багатьох розслідувань. "Незручних "в тому числі й для "патронів" цієї бази даних. А що стосується повідомлень "Миротворця" про наш суд з Гладковським, то вони забули згадати, що це лише перша інстанція. Ми подали апеляцію і справа триває. Як тривають і кримінальні провадження за сумнівними угодами. І головному партнеру Гладковських кілька тижнів тому якраз обрали запобіжний захід", - повідомив Бігус.

Раніше в "чистилищі" сайту "Миротворець" з'явився ще один персонаж. Цього разу до списку потрапив народний депутат від політичної сили "Слуга народу" Максим Бужанський.

Источник

Правила педикюра Корпоратив на работе: что надеть? Как быстро увеличить депозит Диета для страдающих от диабета Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей