28.10.2017 11:48

Зірка 90-х перебуває на межі життя і смерті

Евгений Стелькин

Радянський і російський естрадний співак, уродженець Полтави Вадим Козаченко госпіталізований до лікарні з важким серцевим нападом. Особливу популярність чоловік придбав у 1990-ті роки.

За словами медиків, 54-річного співак перебуває в передінфарктному стані. Він не може говорити, рухатися і насилу відкриває очі.

Лікарі припускають, що у нього рубцева зміна нижньої стінки лівого шлуночка серця.

Крім того, сам Козаченко вважає, що його здоров'я похитнулося після зустрічі з Ольгою Козаченко. Жінка називає себе законною дружиною артиста і матір'ю його дитини.

Цивільна дружина співака Ірина Аманти впевнена, що саме на Ользі Козаченко лежить вина за серцевий напад.

"Саме вона довела чоловіка до нападу, і чоловік ледве доїхав до госпіталю, а я потім ще викликала чотири карети швидкої допомоги. Я не прошу пощади. Закликаю тільки до того, щоб нас залишили в спокої", - сказала жінка.

Між Аманти і Казаченко триває суперечка про те, хто ж є законною дружиною співака - у обох у паспорті стоїть штамп про реєстрацію шлюбу.

Источник

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Как быстро увеличить депозит Прогулки на водном транспорте Лето – 2015. Модные женские часы Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей