Знайдено ключ до жіночого супероргазму

Знайдено ключ до жіночого супероргазму
Евгений Стелькин

Британські вчені встановили, що запорукою жіночого супероргазму є релаксація, йога і фізичне зближення з партнером, здатним довести жінку до кульмінації 100 разів за один сеанс.

Про це пише Бджола.

Так вчені в рамках документального фільму під назвою "Супероргазм" провели дослідження і вивчили мозкову активність п'яти різних жінок. Дослідники спробували з'ясувати, чи можуть всі жінки стати мультиоргазмічними.

Результати досліджень, які тривали протягом двох місяців, показали, що при досягненні жінкою кульмінації шанс на зачаття дитини збільшується на цілих 15%.

Деякі лікарі стверджують, що супероргазм покращує імунітет, є еліксиром від серцевих захворювань і необхідний для здоров'я, щастя і благополуччя.

Дослідники з Ірландського національного університету в Корку реєстрували мимовільні оргазми у жінок протягом двох місяців і виявили, що шанси на зачаття різко зросли в випадках, коли жінки відчувають оргазм.

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Самостоятельная установка стиральной машины Лето – 2015. Модные женские часы Транспортировка грузов на фурах Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей