Знайте і пам'ятайте: зміни у правилах дорожнього руху

Евгений Стелькин

4 квітня постановою Верховної Ради України було внесено зміни до статті 41 Закону України «Про дорожній рух» щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу: на перехрестях, де організовано круговий рух, перевага в русі надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

22 червня Постановою Верховної Ради України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

Статтю 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення доповнено частиною п’ятою такого змісту:

«Зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака «Водій з інвалідністю» тягнуть за собою накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

1 січня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №883 від 10.11.2017р. «Про внесення змін до Правил дорожнього руху».

Постановою зменшено максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах із 60 до 50 км/год.

Поліція просить громадян дотримуватися правил дорожнього руху, бути законослухняними та взаємоввічливими на автошляхах.

Источник

Экономим на отоплении Правила педикюра Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Лепнина из гипса Как организовать туристический поход

Лента новостей