21.07.2019 19:05

Звернення представників ГО «Прозора політика» до правоохоронних органів

Звернення представників ГО «Прозора політика» до правоохоронних органів
Евгений Стелькин

У нас, представників громадського об’єднання «Прозора політика», викликають стурбованість дії працівників поліції у Прилуцькому, Козелецькому і Бобровицькому районах, які вони сьогодні, у день голосування, застосовують щодо громадських активістів.

Як відомо, на території 210-го мажоритарного округу на виході з виборчих дільниць наші волонтери проводять опитування громадської думки.

Однак нині поліцейські перешкоджають вивченню громадської думки, а саме: відбирають електронні засоби проведення екзитполу, безпідставно звинувачують волонтерів у спробі підкупу виборців та затримують їх.

Така ситуація спостерігається практично на кожній виборчій дільниці 210-го округу. Тож наразі наші волонтери позбавлені можливості проводити опитування, натомість вимушені надавати пояснення поліції.

Ми звертаємося до представників правоохоронних органів з проханням не втручатися у роботу громадської організації, а також вжити заходів з охорони порядку з метою недопущення скоєння злочинів, передбачених ст. 170 Кримінального кодексу України у вигляді перешкоджання законній діяльності громадських організацій.

Водночас 20 липня Прилуцькому відділу поліції, а також поліції Козелецького і Бобровицького районів були направлені листи із повідомленням про проведення соціологічного дослідження, відповідно до ст. 67 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Тож вивчення громадської думки ГО «Прозора політика» проводиться на законних підставах.

Також ми просимо захистити наших активістів від молодиків характерної зовнішності , які нападають на волонтерів, котрі проводять екзитпол, та забирають у них електронні засоби проведення екзитполу. Сподіваємося на перемогу законності і справедливості.

Пресслужба ГО «Прозора політика»

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Самостоятельная установка стиральной машины Инструменты для малярных работ Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей