02.06.2017 21:22

З'явився рейтинг українських пенсій

З'явився рейтинг українських пенсій
Евгений Стелькин

Розмір середніх пенсійних виплат суттєво різниться в різних областях України.

Беззаперечне лідерство за цим показником утримує Київ, пише Бджола.

Статистичні дані по розмірам виплат оприлюднив Пенсійний фонд України. У Києві пенсіонери в середньому отримують 2408 гривень.

На другому місці опинилась Донецька область. Тут середня пенсія становить 2102 гривні. Трійку лідерів замикає Луганська область, де пенсіонери отримують 1989 гривень.

Аутсайдерами в рейтингу виявились Чернівецька та Закарпатська області. Тут пенсіонери можуть розраховувати на виплати в 1600 та 1597 гривень відповідно. Найнижчі пенсії, згідно зі статистичними даними, отримують у Тернопільській області – 1560 гривень.

На розмір виплат впливає багато факторів. Вони залежать від рівня зарплати і робочого стажу. Головна перешкода, яка відділяє українців від високих пенсій, – низькі заробітні плати.

Майже аналогічна ситуація спостерігається із рівнем заробітку по Україні. Лідирує за рівнем зарплат, вже традиційно, Київ. Найменше заробляють мешканці Тернопільської та Чернівецької областей.

Источник

Утепляем дом Корпоратив на работе: что надеть? Как быстро увеличить депозит Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении

Лента новостей