12.09.2017 15:58

У ВР побачили в претензіях Угорщини руку Кремля

Евгений Стелькин

Сьогоднішню політику офіційного Будапешту по відношенню до України можна порівняти з маятником. Як передає replyua.net, таку думку в інтерв'ю журналістам «Обозревателя» висловила нардеп від Блоку Петра Порошенка Оксана Юринець.

«На моє переконання, політику влади Угорщини можна прирівняти до маятника. Так, сьогодні між Будапештом та Києвом відбувається досить ефективна взаємодія, а завтра угорські політики будуть підтримувати рішення, які співпадають з точкою зору Росії», - зазначила парламентар. Крім того, Юринець наголосила що жодним чином не можна обґрунтувати претензії Будапешта щодо освітньої реформи відносно питання мови. «Аби догоди виборцям, на обговорення виносяться питання, які важко назвати правдивими та доцільними», - зробила висновок політик.

Варто нагадати, що після прийняття у Верховній Раді нового закону «Про освіту» деякі країни, що межують з Україною, а саме – Угорщина, Румунія і Польща, різко розкритикували його. У тому числі, обурення офіційного Будапешту викликало те, що віднині навчатися мовами національних меншин в Україні можна лише у початкових класах.

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Выращивание цветной капусты Лето – 2015. Модные женские часы Диета для страдающих от диабета Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей