08.03.2018 14:37

Ціни на бензин скоро дуже злетять, але це не найгірша новина

Евгений Стелькин

Як стало відомо, Кабмін планує розглянути зміни, якими передбачається впровадження так званих загороджувальних тарифних квот для зростаючого паливного імпорту.

Метою подібних заходів є нібито підтримка вітчизняного виробника нафтопродуктів.

Як пояснюють учасники паливного ринку, ідея ввести загороджувальні мита і скасувати прив’язку ціни української нафти до світових є нічим іншим, як спробою монополізувати ринок одним гравцем, а саме фактичним власником Кременчуцького НПЗ і фактичним же куратором “Укрнафти” – Ігорем Коломойським.

“У 2017 році Кременчуцький НПЗ, який фактично контролюється групою «Приват», наростив випуск бензину А-92 і А-95 за рахунок збільшення завантаження потужностей азербайджанською нафтою. На ринку бензину, споживання яких скорочується, додаткові обсяги можуть бути не затребувані. Побоюючись відсутності попиту на свою продукцію, група «Приват» ініціює загороджувальні мита”, – впевнені експерти.

У разі реалізації ініціативи, імпортне паливо може вирости в ціні пропорційно мито. Це близько трьох гривень за літр або приблизно 10% поточної вартості.

Источник

Выращивание цветной капусты Прогулки на водном транспорте Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Транспортировка грузов на фурах Инструменты для малярных работ

Лента новостей