07.06.2017 21:22

Де недорого й цікаво відпочити з дітьми влітку

Де недорого й цікаво відпочити з дітьми влітку
Евгений Стелькин

До початку літніх канікул залишаються лічені тижні, і батьки дніпровських школярів підшукують місця для літнього дозвілля дітлахів.

Сегодня з’ясувала, які рішення найбільш популярні у дніпрян і де оздоровити дитину з найменшими витратами.

В області працюють більше сотні різних розважально-оздоровчих таборів для дітей. Ціни в цих установах відрізняються не сильно: найдешевші обійдуться в 5000-7000 грн за зміну, а ціна найдорожчих доходить і до 20 000 грн. Харчування практично скрізь шестиразове, а ціна залежить від рівня ремонту та урізноманітнення дозвілля у таборі.

“Зараз популярності набирають так звані екотабори, де діти живуть у дерев’яних будиночках, їдять фермерські продукти, їх вчать працювати на городі і добувати собі їжу. Хлопці купаються, ходять у походи. Як показує практика, цей відпочинок навіть кращий від морського — після нього діти приїжджають дійсно оздоровленими, без кашлю і нежиті, — розповідає директор агентства подорожей по Україні Надія Нагорняк. — Таких таборів багато в Закарпатті, але парочка є і у нас, а також в Харківській області. Але вартість такого відпочинку стартує з 15 000 грн”.

Любителям активного відпочинку підійде один із спортивних таборів — тут в режим дня включені спортивні ігри, обов’язкова зарядка, проводяться змагання. Наприклад, в селі Орлівщина (Новомосковський район) діє спортивно-оздоровчий табір “Гірник”, а в селі Любимівка Дніпропетровського району є табір для юних скаутів. Хлопців тут навчать основним навичкам орієнтування на місцевості, в’язання різних вузлів, а нудьгувати не дадуть постійні змагання, ігри та різні гуртки.

Втім, у деяких категорій населення є можливість прилаштувати дитину на літо і значно дешевше, а то й взагалі безкоштовно. Питаннями видачі пільгових путівок у табори в місті займаються управління з питань сім’ї, дітей та молоді при мерії та ОДА, а також райвідділи соцзахисту.

Щоб претендувати на такі путівки, батькам необхідно написати заяву і надати документи, що підтверджують право на забезпечення дитини відпочинком на пільгових умовах. До речі, пільгові путівки передбачені дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам, обдарованим дітям, переможцям спортивних конкурсів і олімпіад, а також дітям переселенців та учасників бойових дій.

Источник

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Прогулки на водном транспорте "Умный" ремешок для часов Что такое профнастил? Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей