07.06.2017 21:22

Де недорого й цікаво відпочити з дітьми влітку

Де недорого й цікаво відпочити з дітьми влітку
Евгений Стелькин

До початку літніх канікул залишаються лічені тижні, і батьки дніпровських школярів підшукують місця для літнього дозвілля дітлахів.

Сегодня з’ясувала, які рішення найбільш популярні у дніпрян і де оздоровити дитину з найменшими витратами.

В області працюють більше сотні різних розважально-оздоровчих таборів для дітей. Ціни в цих установах відрізняються не сильно: найдешевші обійдуться в 5000-7000 грн за зміну, а ціна найдорожчих доходить і до 20 000 грн. Харчування практично скрізь шестиразове, а ціна залежить від рівня ремонту та урізноманітнення дозвілля у таборі.

“Зараз популярності набирають так звані екотабори, де діти живуть у дерев’яних будиночках, їдять фермерські продукти, їх вчать працювати на городі і добувати собі їжу. Хлопці купаються, ходять у походи. Як показує практика, цей відпочинок навіть кращий від морського — після нього діти приїжджають дійсно оздоровленими, без кашлю і нежиті, — розповідає директор агентства подорожей по Україні Надія Нагорняк. — Таких таборів багато в Закарпатті, але парочка є і у нас, а також в Харківській області. Але вартість такого відпочинку стартує з 15 000 грн”.

Любителям активного відпочинку підійде один із спортивних таборів — тут в режим дня включені спортивні ігри, обов’язкова зарядка, проводяться змагання. Наприклад, в селі Орлівщина (Новомосковський район) діє спортивно-оздоровчий табір “Гірник”, а в селі Любимівка Дніпропетровського району є табір для юних скаутів. Хлопців тут навчать основним навичкам орієнтування на місцевості, в’язання різних вузлів, а нудьгувати не дадуть постійні змагання, ігри та різні гуртки.

Втім, у деяких категорій населення є можливість прилаштувати дитину на літо і значно дешевше, а то й взагалі безкоштовно. Питаннями видачі пільгових путівок у табори в місті займаються управління з питань сім’ї, дітей та молоді при мерії та ОДА, а також райвідділи соцзахисту.

Щоб претендувати на такі путівки, батькам необхідно написати заяву і надати документи, що підтверджують право на забезпечення дитини відпочинком на пільгових умовах. До речі, пільгові путівки передбачені дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам, обдарованим дітям, переможцям спортивних конкурсів і олімпіад, а також дітям переселенців та учасників бойових дій.

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Стулья для кухни Что такое профнастил? Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей