Гаряча парочка зайнялася ЦИМ прямо в літаку

Гаряча парочка зайнялася ЦИМ прямо в літаку
Евгений Стелькин

Незнайомі чоловік та жінка взяли квитки на сусідні місця рейсу Лос-Анджелес - Детройт. Під час п'ятигодинного перельоту між ними виникли раптові почуття і вони вирішили їх не приховувати.

За інформацією WDIV-TV, розмова незнайомців переросла у дещо більше, а закінчилось усе тим, що пара зайнялась оральним сексом, не встаючи з місця. Це неподобство побачили інші пасажири та члени екіпажу.

"Така поведінка неприпустима у громадських місцях. Є діти. Є сім'ї. Є люди похилого віку. Їх слід поважати", - поділився враженнями один з пасажирів.

По прибуттю у Детройт чоловіку та жінці вручили повістки до суду. У найкращому випадку коханці заплатять штраф, у найгіршому - сядуть до в'язниці. Їх відпустили під заставу, незабаром відбудеться суд.

Цікаво, що незнайомці навіть не дістались до кінцевих пунктів призначення. Чоловік мав намір пересісти у Детройті на літак до Маямі, а жінка збиралась летіти у Нешвілл.

Ще один цікавий факт: жінка, яка обслужила незнайомця, старша нього на 20 років. Їй 48 років, а йому - 28.

Зазначимо, що рейс обслуговувала авіакомпанія Delta Air Lines. Нещодавно з нею стався скандал. Стюарди вигнали пасажира з дитиною з літака.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Самостоятельная установка стиральной машины "Умный" ремешок для часов Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей