29.03.2019 13:06

Хмара: В Кремлі спокійні, поки у них є надія на те, що Порошенко залишиться

Хмара: В Кремлі спокійні, поки у них є надія на те, що Порошенко залишиться
Евгений Стелькин

Бойка і всю промосковську рать росіяни вже готуються побачити у парламенті. А на президентських виборах для них основний кандидат Порошенко. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український націоналіст і політичний діяч, радянський дисидент, один із засновників Української республіканської партії, Герой України Степан Хмара.

На думку нашого співрозмовника, президентські вибори 31 березня в Україні пройдуть спокійно, а потім «буде видно».

«На мою думку, щось може бути між першим та другим турами чи після другого», - додає експерт.

Степан Хмара нагадує, що в РФ чекають на результати президентських виборів в Україні.

«Поки у Кремля є надія на те, що Порошенко залишиться, то вони будуть спокійні. А якщо вони будуть бачити, що Порошенко програє, вони будуть дуже неспокійні, бо це для них основний кандидат. Тоді можуть викидати якісь фокуси», - каже дисидент.

На думку експерта, всупереч розповсюдженим думкам, на Юрія Бойка росіяни не ставили: «Вони розуміють, що він абсолютно непрохідний. Бойка і всю промосковську рать вони вже готуються побачити у парламенті. А на президентських виборах для них основний кандидат Порошенко».

Источник

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Экономим на отоплении Новость о пожаре в Мытищи Выращивание цветной капусты Прогулки на водном транспорте

Лента новостей