24.09.2018 12:07

В Кемеровській області чоловік вбив знайому жінку, а після зґвалтував її доньку

В Кемеровській області чоловік вбив знайому жінку, а після зґвалтував її доньку
Евгений Стелькин

Як зазначається, злочинця затримали друзі неповнолітньої потерпілої і здали його поліції. Суд засудив до 20 років 35-річного жителя Кузбасу за вбивство жінки та зґвалтування її 15-річної дочки. Про це повідомляє СУ СК РФ по Кемеровській області, пише Новини Закарпаття.

Злочинець розпивав спиртне в гостях у знайомої, де також перебувала її дочка. Коли алкоголь закінчився, чоловік запропонував разом сходити в магазин і на зворотному шляху зайти в покинутий будинок, на що жінка дала згоду.

Під час розпивання алкоголю між обвинуваченим і жінкою сталася сварка, після чого чоловік кілька разів ударив жертву ножем в груди. Щоб приховати сліди злочину, він облив тіло жінки спиртним і підпалив. Потім він прийшов в будинок убитої і згвалтував її дочку.

Як зазначається, у чоловіка було невиліковне захворювання, про яке він знав. Дочці загиблої вдалося врятуватися, вона звернулася за допомогою до друзів, які затримали злочинця і передали його поліції. В цей час в покинутому будинку стався спалах, який ліквідували співробітники МНС, вони ж виявили там тіло вбитої.

Источник

Лето – 2015. Модные женские часы Инструменты для малярных работ Проблема гаджетомании у детей Выращивание цветной капусты Стулья для кухни

Лента новостей