08.07.2015 19:20

В Одеській ОДА уточнили, на що США дали гроші Саакашвілі

В Одеській ОДА уточнили, на що США дали гроші Саакашвілі
Евгений Стелькин

США не платитимуть гроші чиновникам Одеської ОДА, а виділять кошти на підтримку антикорупційних програм.

Про це повідомила керівник агентства інвестицій та розвитку в Одеській ОДА Юлія Марушевска, пише видання "Українська правда".

"Мова й не йшла про зарплати чиновникам облдержадміністрації, бо це неможливо за українським законодавством. Ми прекрасно про це знаємо, і американське посольство, не може надсилати гроші для них", - наголосила вона.

"Мова йшла про підтримку антикорупційних програм, оплату роботи міжнародних експертів, які допомагатимуть в провадженні цих програм, в аналітиці", - сказала вона.

Марушевська уточнила, що мають бути проведені експертизи того стану, що є зараз, і до "впровадження дерегуляції".

"Фактично ми вивчаємо в чому наші найслабші сторони, які можливі швидкі рішення, вивчаємо зарубіжний досвід", - пояснила вона.

Окрім того, за її словами, йдеться про тренінги для персоналу. Вони стосуватимуться впровадження Будинку юстиції, нового Митного терміналу, процесів дерегуляції.

"Наприклад з Будинком юстиції, нам треба розуміти, які сервіси потрібно спрощувати, як правильно ці сервіси доносити до людей. Для цього потрібен міжнародний досвід. Експерти будуть приїжджати і безкоштовно навчати наших співробітників", - зазначила вона.

Марушкіна також наголосила, що крім США таку допомогу запропонували і країни Європи.

Экономим на отоплении Диета для страдающих от диабета Транспортировка грузов на фурах Новость о пожаре в Мытищи Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей