23.12.2017 20:27

Астролог розповів, яке лихо у 2018 році прийде на зміну військовим конфліктам

Евгений Стелькин

Наступного року військових конфліктів у світі стане менше, проте загостряться проблеми у світовій економіці. Такий прогноз озвучила астролог Олена Осипенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

"Уран вже досить довго - близько 6 з половиною років - проходив по знаку Овна і викликав на світовому рівні певні революційні ситуації, повстання, військові дії, які досить активно проходили в цей час. І ось у 2018 році, починаючи з 15 травня, Уран увійде у знак Тельця і почне змінювати ситуацію", - заявила експерт.

За її словами, Телець символізує економіку і земельні ресурси, таким чином, світові лідери повинні будуть трохи відійти від конфліктів і зайнятися оцінкою результатів людської діяльності на Землі - питаннями екології, розумного використання ресурсів і захисту навколишнього середовища. Крім того, на думку Осипенко, Уран, який відповідає за економіку, принесе зміни в цю сферу.

"Стабільності в економіці не буде, починаючи вже з травня", - підкреслила вона.

При цьому астролог додала, що наступного року буде багато затемнень, зокрема 15 лютого, коли почнеться новий рік за Китайським календарем. За її словами, це обіцяє великі зміни в житті людей всього світу. Нагадаємо, що 2018 рік, згідно зі Східним календарем, є роком Жовтого Земляного Собаки.

Источник

Как быстро увеличить депозит Утепляем дом Инструменты для малярных работ Диета для страдающих от диабета Корпоратив на работе: что надеть?

Лента новостей