24.08.2020 12:45

«Без вашої допомоги у мене не вийде», – 19-річний Ігор Собчук з Шумська потребує пересадки нирок

«Без вашої допомоги у мене не вийде», – 19-річний Ігор Собчук з Шумська потребує пересадки нирок
Евгений Стелькин

19-річний Ігор Собчук з Шумська потребує нашої з вами допомоги. Юний шумчанин хворіє спадковим нефритом (запаленням нирок) з 3 років. У 16-річному віці ці органи повністю відмовили. Зараз він очікує на операцію. Їздить періодчно на обстеження та поновлюється у черзі, пише Файне місто.

Нещодавно я приїхав з Мінська, де пройшов обстеження та поновився у черзі на донорський орган. Дуже дорого вийшли аналізи – 10 тисяч гривень і ще в 6 тисяч гривень обійшлася вартість поїздки. Сказала лікар, що у мене повишений фосфор, потрібно постійно приймати таблетки від нього. Знижений гемоглобін – треба постійно колоти уколи, два рази на тиждень. Калій теж трошки завишений, то треба пити порошок від нього і чекати на виклик для пересадки. Це – “трупна” пересадка, ніхто не знає, коли вона буде . Я вже 1 рік і 7 місяців в черзі. Кожні три місяці вимушений їздити на перездачу аналізів та поновлення в черзі”, – розповідає Ігор Собчук.

За словами Ігоря, якщо впродовж трьох місяців не знайдуть донора, то йому знову потрібно буде їхати на аналізи. А це – величезна сума, якої у родини Собчук немає. Допоки хлопець чекає з надією на дзвінок, лікування триває. На уколи і таблетки Ігор витрачає до кілька тисяч гривеньв місяць. За три роки посиленої боротьби з хворобою родина хлопця витратила всі заощадження, тож вимушені звернутися за допомогою до людей.

Приватбанк: 4149499115367490 Собчук Ігор Ігорович

Для переказу коштів у валюті:

Приватбанк: 5168 7451 0028 0103 Собчук Ігор Ігорович

Телефон: 097 749 97 67

Источник

Инструменты для малярных работ Особенности пластиковых окон для делового офиса Купить новостройку или вторичку? Прогулки на водном транспорте Лепнина из гипса

Лента новостей