Чарівна українська синхроністка підкорює пікантними фото

Чарівна українська синхроністка підкорює пікантними фото
Евгений Стелькин

Поки у сторінки української красуні, лідера збірної України з синхронного плавання Ганни Волошиної в Інстаграм 19 тис підписників.

Але ця цифра стрімко зростає, пише znaj.ua.

Спортсменка не соромиться викладати пікантні фото, а в інтерв'ю журналістам заявила, що відчуває себе роздягнутою в звичайному купальнику. - На концертних купальниках багато різних прикрас, каменів, брязкалець. І матеріал набагато щільніше. Це надає їм зайвої ваги. Щоб до нього звикнути, в процесі тренувань ми, буває, надягаємо одночасно по кілька тренувальних купальників. Після цього, коли одягаєш звичайний, спочатку відчуваєш себе трохи дискомфортно, відчуття, що на тобі взагалі нічого немає. Коли на змагання їдемо - більшу частину місця в багажі займають саме купальники. Навіть зараз в аеропорту запитують, що ви там таке везете, ви ж в сонячну країну їдете, взяли шорти, майку - все. Я і кажу, що у мене там одні шорти і одна майка, все інше - купальники. У відповідь - круглі від подиву очі, - цитує Волошину Gazeta.ua. До вашої уваги фото красуні.

Источник

Самостоятельная установка стиральной машины Спортивные комплексы для развития детей Проблема гаджетомании у детей Лето – 2015. Модные женские часы Выращивание цветной капусты

Лента новостей